• Русский
  • Українська
Одеса вул.Тираспольска 17
(048) 798-15-57

Антонівська Ірина Володимирівна

Головний бухгалтер ТОВ "Аквавіта Україна"

«Аквавіта» – це міжнародне морське агентство, яке займається морськими перевезеннями вантажів.

У 2009р для придбання програми «1С: Бухгалтерія 8 для України» ми звернулися до ТОВ «Альянс консалтинг груп». Ця фірма надає весь необхідний нам спектр послуг: продаж програмного продукту, лінію консультацій, послуги фахівця щодо зміни конфігурації та  подальший  технологічний  і  супровід програми. На даний момент наша співпраця з ТОВ «Альянс консалтинг груп» триває, та ми плануємо довгострокові партнерські відносини з цією компанією. Грамотний підхід до поставлених завдань і уважне ставлення до клієнтів – це те, що вигідно відрізняє цю компанію від  інших. Ми рекомендуємо співпрацю з ТОВ «Альянс консалтинг груп».


02 Лип 2014

Шерпа Наталія Юріївна

Головний бухгалтер ТОВ "Універсал Сервіс Україна"

ТОВ «Універсал Сервіс» було створено у 1992 році. Підприємство займалося постачанням  широкого спектру  імпортних запасних частин  і  ремонтом двигунів імпортної вантажно-розвантажувальної техніки, та також складанням і продажом комп’ютерів та постачанням комплектуючих до них. У 2008р у НВФ «Альянс» був придбаний програмний продукт «1С: Управління Торговим Підприємством 8 для України». Завдяки цьому програмному продукту істотно скоротилися витрати часу на проведення операцій з виробництва та випуску продукції, оформлення та облік послуг, розрахунки  з контрагентами.

Більше п’яти років ТОВ «Універсал Сервіс Україна» користується послугами НВФ «Альянс», з 2008р по теперішній час. За цей період НВФ «Альянс» проводила не тільки технологічний супровід програмних продуктів 1С, а й інформаційний. Було здійснено значну кількість змін у програмі, які суттєво оптимізували діяльність підприємства, регулярно надавалась інформаційна підтримка лінією консультацій. ТОВ «Універсал Сервіс Україна» планує і надалі купувати програмні продукти 1С та здійснювати  необхідні зміни, вдаючись до допомоги НВФ «Альянс».


02 Лип 2014